ZPĚVAČKA

Kamila Nývltová (*28. června 1989) je česká zpěvačka, která působí na hudební scéně u nás i v zahraničí. Na svém kontě má čtyři sólová CD: "Kamila Nývltová", "Vánoční dárek", "Moje lásky" (album duetů) a "Síla lásky". Nejnovější album "Síla lásky" se svátečními melodiemi s nádechem irské muziky vyšlo v říjnu 2022.

V roce 2020 vystoupila jako sólistka na pražském koncertě slavného japonského hudebního skladatele Joe Hisaishiho. V rámci evropského turné americké skupiny Two Steps From Hell LIVE 2022 a 2023 byla sólistkou po boku světových skladatelů Thomase Bergersena a Nicka Phoenixe. 

Kamila působí jako sólistka Hudebního divadla Karlín a Divadla Broadway. Zahrála si hlavní role v muzikálech Aida, Kleopatra, Dracula, Angelika a v mnoha dalších.

Spolupracuje a vystupuje s řadou svých pěveckých kolegů: Marianem Vojtkem, Danielem Hůlkou, Václavem Noidem Bártou, Josefem Vágnerem, a dále s řadou uznávaných českých filharmonií a orchestrů. Naposledy v roce 2022 na koncertě filmové hudby Hollywood Composers & PKF - Prague Philramonia v pražském Rudolfínu.

Kamila je hrdou patronkou pěvecké soutěže a letního vzdělávacího campu pro začínající zpěváky "Česko zpívá".

Mezi speciální projekty patří exkluzivní Kalendář Kamila Nývltová 2018 s fashion fotografiemi z egyptské destinace Marsa Alam.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Euromedia vydala v listopadu 2022 svoji první knihu s názvem "Na plech s Kamilou", která vznikla z její vášně k pečení a českým tradicím.

Na svátečním koncertě "Láska je melodie" 10. listopadu 2022 ve společenském sále Empire Hall v pražském Slovanském domě Kamila pokřtila své nové album "Síla lásky".