ZPĚVAČKA
K.A.M.I.L.A.

K.A.M.I.L.A. je mladá česká zpěvačka
s jedinečným hlasovým projevem.


Bio

Kamila Nývltová (*28. června 1989) je mladá česká zpěvačka s nezaměnitelným hlasem. Na svém konte má tři sólová CD ("Kamila Nývltová", "Vánoční dárek"
a "Moje lásky") a 7 videoklipů ("V plánu mám", "Sedmnáct", "Příběh",  "Jsem to já", "Je to hřích", "Něco jsi slíbil" a "Son Of A Preacher Man"). 

V listopadu 2016 vydala Kamila svoji třetí desku "Moje lásky". Jedná se o album duetů s předními osobnostmi české hudební scény jakými jsou Josef Vojtek, Michal David, Leona Machálková, Marian Vojtko, Olga Lounová, Vilém Čok a další

Kamila je hrdou patronkou pěvecké soutěže pro začínající zpěváky s mezinárodní účastí Česko zpívá.

Spolupracuje a vystupuje s řadou svých pěveckých kolegů - Marianem Vojtkem, Danielem Hůlkou, Václavem Noidem Bártou, Josefem Vojtkem, Josefem Vágnerem nebo celosvětově uznávaným gospelovým zpěvákem Mano Ezohem.

Kamila působí jako sólistka Hudebního divadla KarlínDivadla Broadway Divadla Hybernia. Zahrála si hlavní role v muzikálech Aida (role núbijské princezny Aidy),  Kleopatra (role Kleopatry), Dracula (role Adriany/Sandry, Lorraine), Angelika (role Angeliky) a v pohádkové hudební komedii Sněhurka a sedm závodníků (role Sněhurky). Dále ztvárnila vedlejší role v muzikálu Quasimodo, Kat Mydlář a Mata Hari. Též účinkovala v multižánrovém představení Lidoskop.

Ve filmu „Jedlíci aneb Sto kilo lásky“ režiséra Tomáše Magnuska si zahrála jednu z hlavních postav, fyzioterapeutku Simonu.

V roce 2017 Kamila pokřtila svůj první exkluzivní Kalendář Kamila Nývltová 2018 s fashion fotografiemi
z egyptské destinace Marsa Alam.

Kamila nyní připravuje svůj sváteční koncert "Láska je melodie", při kterém ji doprovodí kapela a smyčcové seskupení. Na akci pokřtí nové vánoční CD a vystoupí také hudební VIP hosté (4 Tenoři, Marián Vojtko a Peter Pecha). Koncert se uskuteční 10.11.2022 ve společenském sále Empire Hall v pražském Slovanském domě.