22.05.2017

Pracovní cesta v Egyptě

Začátkem května vyrazila Kamila s Cestovní kanceláří Čedok na pracovní cestu do egyptské destinace Marsa Alam, hotelu Royl Brayka Beach Resort.
V tomto krásném prostředí natáčela nový videoklip
k písni od Josefa Vojtka "Příběh" a fotila svůj první kalendář

"Chci se s Vámi podělit o radost, kterou právě teď prožívám. Vytvořili jsme nádherný nový projekt, který, si troufám říci, bude naprostá bomba  Kalendář
a videoklip! Chci poděkovat celému svému "dream teamu" za krásný pracovní týden v Egyptě, který jsme si užili a tvrdě makali. Děkuji úžasnému fotografu Petru Kozlíkovi, nikdy mu nezapomenu na běh s velbloudy v poušti, děkuji úžasnému stylistovi Samu Dolce, který měl do posledního detailu vše zmáknuté včetně božského makeupu a celý týden se výborně staral o náš "router", děkuji hairstylistovi Danielu Bočekovi, který umí s vlasy kouzlit za každé situace a během dvou minut a hlavně ho budu muset navštěvovat každý měsíc, už jen díky jeho smíchu! O nový klip od Pepy Vojtka se postaral mladý talentovaný Josef Čepelka, díky kterému bude mít klip duši a srdce ! A chodí pořád bos  Dále nesmím zapomenout na novinářský doprovod z Prahy, který nezklamal svým vtipným elánem a přátelskou atmosférou. A v neposlední řadě děkuji svému management teamu, protože díky nim klapalo vše tak, jak mělo, a hlavně děkuji své rodině za podporu, výdrž, nervy a lásku. Amen Africa "

Přečtěte si více aktualit

Pracovní cesta v Egyptě